Ані власного житла, ані машини: лише 2 гектари землі у заступника головного податківця Вінниччини


Перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Віктор Сирватка подав до НАЗК щорічну декларацію про доходи. Що є у власності полковника податкової міліції – розбирався кореспондент Vlasno.info.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

З нерухомих об’єктів пан Сирватка зареєстрував житловий будинок у Зарванцях Вінницького району, який його родина орендує. Власником житла площею 114,6 «квадратів» є громадянин Олександр Вікторович Ігнатоля.

Також податківець має 9 соток землі у Заозерному Тульчинського району, та ще три ділянки у Ладижині площею 200, 10 та 0,5 соток.

Ще дві ділянки: 24 «квадрати» у Ладижині та 15 соток у Селищі Тиврівського району знаходяться у власності дружини полковника податкової Людмили Петрівни Сирватки. Загалом родина володіє 2,3 гектарами землі.

Їздить Віктор Якович на Subaru Outback 2,0 2013 року випуску. Втім, транспортним засобом він не володіє, власницею автівки є громадянка Мазур Олена Василівна.

У 2019 році Сирватка заробив 302 227 гривень зарплати, а його дружина – 185 124 гривні. Крім того, податківець задекларував 125 000 гривень готівки.

Родина полковника податкової міліції має кілька рахунків у банках, однак інформація про них є конфіденційною.

Фото з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/ekonomika/3/finansi/item/34679-ani-vlasnoho-zhytla-ani-mashyny-lyshe”