«Ми повинні повернутися до роботи». Трамп назвав коронавірус меншим злом, ніж економічна депресія

REUTERS / Jonathan Ernst

Об этом сообщает Преступная Россия

Дональд Трамп

REUTERS / Jonathan Ernst


Президент США Дональд Трамп вважає, що глобальна економічна криза може «вбити» більше людей, ніж коронавірус, і очікує, що американський бізнес відновить роботу до 12 квітня.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00

«Послухайте, ви втрачаєте безліч людей через грип. Але ви втратите ще більше людей, привівши країну до масової рецесії або депресії», — сказав він в інтерв’ю Fox News.

Трамп висловив припущення, що обмеження на роботу приватного бізнесу можуть бути зняті до Великодня, тобто 12 квітня.

«Це і так важливий день з інших причин, але я зроблю його ще важливішим: я хотів би, щоб країна відкрилася і була готова негайно взятися за справу до Великодня», — заявив американський президент.

Трамп наголосив, що на його думку, якщо ситуація з закриттям країни буде тривати, то помре ще більше людей: «Країна повинна повернутися до роботи».

Він закликав вийти на роботу, але дотримуватися рекомендацій для боротьби з коронавірусом.

«Ми можемо слідувати соціальному дистанціюванню і ходити на роботу, і вам доведеться працювати трохи старанніше. І ви можете мити руки уп’ятеро частіше, ніж раніше. Вам більше не потрібно тиснути руки людям», — сказав Трамп.

Нагадаємо, що в США зареєстрували щонайменше 48 009 випадків зараження, 601 пацієнт помер.

Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що США потенційно можуть стати новим епіцентром спалаху коронавірусу.

У всьому світі зареєстровано понад 400 тис. підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19, з яких щонайменше 100 тис. вилікувалися. Від ускладнень, викликаних інфекцією, померли понад 18 тис. пацієнтів.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/koronavirus-tramp-zaklikav-biznes-povernutisya-do-roboti-do-12-kvitnya-ostanni-novini-50077661.html”