Справа Шеремета: Кузьменко після вибуху авто журналіста шукала в інтернеті інформацію про нього — Слідство. Інфо

Громадське

Об этом сообщает Устинов троллит

Юлія Кузьменко

Громадське


Підозрювана у вбивстві Павла Шеремета Юлія Кузьменко через дві години після вибуху авто журналіста шукала в Facebook «Шеремет, Павло Григорович», повідомляє Слідство.Інфо.

Згідно з матеріалами кримінальної справи, які опинилися в розпорядженні журналістів, за кілька хвилин до цього вона розповсюдила новину про вбивство Шеремета.

«20.07.2016 перша публікація розміщена о 09.21, а саме посилання (лінк на новину видання Українська правда — ред.), в якому йдеться про вбивство Шеремета П. Окрім цього виявлено публікацію, розміщену Кузьменко Ю. 20.07.2016 о 13.41, а саме посилання, в якому йдеться про про вбивство Шеремета П. (стаття про останній блог Павла Шеремета про добробати — ред.)», — йдеться в матеріалах кримінальної справи про вбивство журналіста.

Читайте також:
Зеленський про підозрюваних у справі Шеремета: Якщо виявиться, що вони невинуваті — будуть кадрові висновки

При аналізі слідчі виявили, що в 9.29 ранку, коли журналіст був убитий, Кузьменко «здійснювала пошук із запитом» Шеремет, Павло Григорович".

22 травня Національна поліція завершила досудове розслідування стосовно трьох підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Раніше підозрюваним у справі про вбивство Павла Шеремета Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко та Яні Дугарь змінили підозри.

Антоненко тепер не організатор, а виконавець за попередньою змовою, Кузьменко є виконавцем, а Яна Дугарь — пособником.

Читайте також:

Волонтер і медик. Що відомо про Юлію Кузьменко, яку поліція підозрює в закладанні вибухівки під авто Павла Шеремета

Також у справі з’явилися невстановлені особи, які є організаторами. За ним матеріали виділили в окреме провадження.

В кінці 2019 року слідчі повідомили про підозру у вбивстві Шеремета військовому медику Яні Дугарь, волонтеру Юлії Кузьменко, а також музиканту та учаснику АТО Андрію Антоненку.

Спочатку за версією слідства, Антоненко був «організатором» вбивства Шеремета, Кузьменко — безпосереднім виконавцем, а Дугарь «проводила розвідку» навколо місця злочину.

20 липня 2016 Павло Шеремет загинув у результаті підриву автомобіля в Києві.

Підозрювані у справі Шеремета. Чи вірять люди на вулиці версії слідства?


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/vbivstvo-sheremeta-kuzmenko-shukala-v-interneti-informaciyu-pro-zhurnalista-novini-ukrajini-50089868.html”